אודות ויצירת קשר

היי, אני יהל.

במשך יותר ממחצית חיי אני מתרגל באופן עקבי, מסור ושיטתי מדיטציה בודהיסטית במסורת של מדיטציית תובנה ובמסורות קרובות. לפני כעשור פגשתי ברוב ברבאה וזכיתי להנחייתו במשך חודשים רבים ויפים של ריטריטים ב’גאיה האוס’. בהנחייתו תרגלתי תרגולי ריקות (כפי שמפורטים בספרו seeing that frees); תרגולי ברהמאויהאראס; סמאדהי וג’האנה; עבודה מדיטטיבית עם רגשות; וגם – Soulmaking Dharma – אופני תרגול שמערבים דמיון והיפתחות לחוויות קדושה עם איכות שונה מאלו שמתאפשרת בתרגולי הדהרמה הקלאסית.

בחודשים שלפני מותו במאי 2020, הוא הסמיך אותי ללמד את כל טווח התרגולים הללו מלבד האחרון. לגביו אני בהכשרה ללמדו תחת קת’רין מקגי, שפיתחה יחד עם רוב את אופן התרגול והמחשבה הזה. וזה (ללמד את טווח התרגולים האלו) זה מה שאני עושה, בקורסים שבועיים, ריטריטים וליווי אישי.

בארץ אני מלמד בעמותת תובנה, שהיא בית הדהרמה שלי בארץ, ומלווה מתרגלים/ות בריטריט אישי במרכז למדיטציית תובנה בעין דור. אני מלמד גם ריטריטים ב – Gaia house שבאנגליה, ומלווה שם מתרגלים/ות בריטריט אישי למשך תקופה ש כמה חודשים בכל שנה. מידי שנה אני מלמד קורס מקוון ב-Barre Center for Buddhist studies. אני גם מסייע בקבוצת האקומי – פסיכותרפיה התנסותית, ופוגש אנשים ברוח השיטה.

לעדכונים שוטפים על פעילויות שאני מציע אפשר להצטרף לתפוצת הווצאפ.

ליצירת קשר:

שלחו מייל ל:

contactdharmareflections@gmail.com